Aranacak Kelime :  
Ok&Yay Mühreler AV FİŞEKLERİ Havalı Silahlar Dürbün,lazer,red dotlar,Mesafe ölçer Düdük ve Gümeler Av Aksesuar Av Kıyafet Atış Malzemeleri
Av Kamp Malzemeleri Fişek doldurma malzemeleri Pet Ürünleri 2.EL Malzemeler

  Tüm Reyonlar

  AV,KAMP MALZEMELERİ

  Gerekli Bilgiler

  Doviz Kurları
1 Dolar ( $ ) : 8,5264 TL
1 Euro ( € ) : 10,1210 TL

 
  Freecamp Diamond Katlanır Kamp Sandalyesi 203949 Özellikleri

Neredeyim ? : AV,KAMP MALZEMELERİ   /   Masa-Sandalye-ocak   /   MUHTELİF


Resimi büyütmek için tıklayınız.
 
Freecamp Diamond Katlanır Kamp Sandalyesi 203949
Marka : MUHTELİF
Fiyatı : 460,00 TL KDV Dahil
Havale/EFT ile : 446,20 TL KDV Dahil ( %3 İndirimli )

FreeCamp Diamond Katlanır Sandalye

FreeCamp Diamond katlanır sandalye kamp ve piknik gibi açık alan aktivitelerini çok daha keyifli ve konforlu bir hale getiriyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürün, sağlam yapısı ile uzun süre kullanım olanağı sunuyor. Farklı fiziksel özelliklere sahip kişilerce kullanılabilen taşınabilir sandalye oturma alanından, sırt destek bölümüne ve iskeletine kadar her açıdan sizlere rahat bir oturma deneyimi vadediyor. Hem bahçe, balkon ve veranda gibi alanlarda kullanabileceğiniz hem de plaj, sahil, kamp ve piknik gibi yerlere zahmetsizce götürebileceğiniz katlanabilir ürün, balıkçı sandalyesi olarak da yaygın biçimde tercih ediliyor. Ürün hafif, ince ve sağlam olmasının yanı sıra estetik ve sportif görünümüyle de dikkat çekiyor. 

FreeCamp Diamond Katlanır Sandalye Genel Özellikleri

 • FreeCamp farkı ile sizlere ulaşan portatif sandalye, kaliteli materyallerden imal ediliyor ve böylece sizlere güvenli ve rahat bir kullanım alanı sunuyor. Nem, su ve güneş ışınlarına dayanıklı olması da avantajları arasında yer alıyor.
 • İskelet tasarımı vücuda uygunluk standardı ile üretildiğinden kullanıcı, sandalye üzerinde ağrı ya da rahatsızlık hissetmeden uzun süre oturabiliyor. Bu özel ergonomik yapısı sayesinde örneğin uzun süre oturma gerektirebilen balık tutma gibi aktiviteler yorgunluk hissetmeden yapılabiliyor.
 • İnce ve hafif olması sayesinde hem elde hem de araçta rahatlıkla taşınabiliyor. FreeCamp sandalye her türlü aracın bagajına sığıyor, yaya olarak çıkılan yolculuklarda taşıma sırasında kullanıcıyı yormuyor.
 • Tek parçadan oluşan, tek elle ve tek hamle ile hızlı ve etkili biçimde açılıp kapanabilen FreeCamp Diamond katlanır sandalye saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale geliyor.
 • Ürün açık alanlar için tasarlandığından hem kolay kolay kir tutmuyor hem de kısa sürede temizlenebiliyor. Zamana ve kullanıma bağlı tozlanmaları nemli bir bez ile silmek yeterli oluyor.

FreeCamp Diamond Katlanır Sandalye Neden Tercih Edilmeli?

 • Oturma ve sırt yaslama da dahil tüm tekstil bölümleri yıpranma, delinme, aşınmaya dirençli bir yapı sergiliyor. Sandalyenin iskelet bölümünde de kararma, dökülme ve paslanma gibi sorunlar meydana gelmiyor.
 • İnce ergonomisi sayesinde ürün kolay taşıma kullanımın yanı sıra kolay muhafaza etme avantajını da içeriyor. Katlanmış halde son derece az yer kaplayan sandalye küçük alanlarda dahi saklanabiliyor.
 • Kalabalık alanlarda oturma sıkıntısı yaşamanızı ortadan kaldıran ürün, plaj sandalyesi olarak kullanıldığında da hem metal iskelet alanı hem de tekstil bölümü son derece kullanışlı bir yapı çiziyor.
 • Ürünün kol destek alanı özel sert materyalden üretiliyor ve rahatlığı artırıyor. Sandalyenin sağ bölümünde oturma alanının alt kısmında 1 adet kumaş cep ve 1 adet de kullanışlı göz yer alıyor. Bu iki bölümlü tasarım içeceğinizi ya da elinizin altında bulunmasını istediğiniz çeşitli nesneleri yanınıza yerleştirmenizi sağlıyor.
 • Kum, beton, ahşap vb. zemin türlerinde kullanıma uygun olmasının yanı sıra ürünün zemin ile temas eden dört bacak alanının ucunda, dengede durmayı sağlayan ve kaymayı önleyen destek birimleri yer alıyor.
 • Nefes alabilen özel dokulu kumaşı terleme yapmıyor. İki bölmeli alan kumaşı ve diğer tekstil alanları da doğal şartlara dayanıklı olması ile farkını ortaya koyuyor.  

FreeCamp Diamond Katlanır Sandalye Nasıl Temizlenir?

58x64x94 cm ebatlarındaki sandalye kolay taşınabilmesi ve kullanılabilmesinin yanı sıra zahmetsiz biçimde temizlenip saklanabiliyor. Talimatlara uyulduğu takdirde uzun süre kullanma vadeden piknik sandalyesini kullanım sonrası nemli bir bezle silmek ve temiz bir bezle kurulamak yeterli oluyor. Zorlayıcı lekeler için kimyasal içerikli olmayan deterjanlar kullanılabiliyor. Katlanabilir sandalye modelini nem, rutubet içermeyen havadar alanlarda saklamak da uzun süre kullanım açısından önem arz ediyor.

  • Öneri Kutusu
Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz
 
Ürün açıklamasını yetersiz buluyorum.
Ürün açıklamasında yanlışlık var.
Bu ürünün fiyatı sizde piyasaya göre daha pahalı.
Ürünün resmi görüntülenemiyor veya çok kalitesiz.
 
Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz;

 

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

  Popüler Ürünler
motorlu tahtalı güvercin mühresi seti
Fiyatı : 410,00 TL
motorlu tahtalı güvercin mühresi seti
füze tapa
Fiyatı : 20,00 TL
füze tapa
BOŞ KOVAN (100 Adet)
Fiyatı : 99,00 TL
BOŞ KOVAN (100 Adet)
SAZ DESEN GİZLENME AĞI KUMAŞ DELİKLİ
Fiyatı : 129,00 TL
SAZ DESEN GİZLENME AĞI KUMAŞ DELİKLİ
Tahtalı Mühresi Döner Kanatlı
Fiyatı : 225,00 TL
Tahtalı Mühresi Döner Kanatlı
Fişek Saçması
Fiyatı : 35,00 TL
Fişek Saçması
Fişek Kapsülü
Fiyatı : 35,00 TL
Fişek Kapsülü
5 Bölümlü 27 Fişek Kapasiteli Kütüklük LUX
Fiyatı : 60,00 TL
5 Bölümlü 27 Fişek Kapasiteli Kütüklük LUX
TÜFEK TAŞIMALI KOLTUK KILIFI
Fiyatı : 280,00 TL
TÜFEK TAŞIMALI KOLTUK KILIFI
Motorlu üveyik mühresi SET HALİNDE-
Fiyatı : 450,00 TL
Motorlu üveyik mühresi SET HALİNDE-

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Gerekli Bilgiler

Company : Kafkas Av Malzemeleri Ticaret Sanayi Ltd.Şti.
End Date : 31.1.2022
URL : https://www.kafkasav.com/
Address : Ulucami Mahallesi Abidinpaşa Caddesi Mithatbey İşhanı No:70/B (Taşköprü girişi)
Telephone : 3225000011,5334679686, fax:3225000012
Email Contact : info@kafkasav.com ,whatsapp 5334679686
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ Profesyonel E Ticaret Sistemi altyapısı kullanılmaktadır.